Apie mus

Esame patyrę profesionalai

CASA BELLA – viena pirmųjų ir didžiausių itališkų baldų importuotojų Lietuvoje. Jau daugiau nei 25 metus atidžiai sekame interjero dizaino naujienas, kad galėtume pasidalinti sukauptomis žiniomis ir pirmieji pasiūlyti pasaulines tendencijas atitinkančius sprendimus savo klientams. Dirbame tik su per daugelį metų kruopščiai atrinktais gamintojais, kurių baldų bei interjero detalių kokybe patys tikime. Bendraudami su klientais, dizaineriais ir architektais esame lankstūs, dėmesingi ir stengiamės kurti ilgalaikius, abipusiu pasitikėjimu paremtus santykius.

Vertiname įvairovę ir unikalumą

Mūsų prekių spektras itin platus: importuojame minkštus, valgomojo ir miegamojo baldus, projektuojame spintas, drabužines, virtuvės bei svetainės korpusinius baldus. Galime pasiūlyti sprendimų individualiems būstams, viešosioms erdvėms ar prabangioms rezidencijoms. CASA BELLA salone rasite pripažintų gamintojų baldų ir originalaus dizaino interjero detalių, kurios pagyvins namus bei suteiks jiems išskirtinumo. Nuolat plečiame asortimentą, todėl, be itališkų baldų, pas mus rasite produkcijos iš Danijos, Vokietijos bei kitų Europos šalių.

Mus įkvepia jūsų idėjos

Siekiame, kad klientai liktų patenkinti ne tik įsigytais baldais ar aksesuarais, bet ir visu procesu: nuo idėjos aptarimo, sprendimo priėmimo konsultuojantis su mūsų patyrusiais specialistais, iki projekto įgyvendinimo. Todėl kasdien ieškome sprendimų, atitinkančių individualius poreikius, skonį bei biudžetą. CASA BELLA ne tik parduoda baldus ir aksesuarus – mes kasdien kuriame, augame ir tobulėjame kartu su jumis.

Susisiekite: info@casabella.lt; +370 615 17904

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę