Grąžinimo taisyklės

1.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos su Internetine parduotuve, pranešdamas Pardavėjui raštu (el. paštu info@casabella.lt, nurodant norimą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) iki prekių pristatymo arba ne vėliau kaip per 14 d. nuo prekės pristatymo dienos.
1.2. Pirkėjo teisė atsisakyti Sutarties, perkant Internetinėje parduotuvėje, nustatoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 10 straipsniu „Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties“.
1.3. Pirkėjas, norėdamas grąžinti Prekę, turi pateikti rašytinį prašymą dėl Prekių grąžinimo, nurodydamas priežastis ir pridėdamas apmokėjimo patvirtinimą ir pateikti juos el.paštu info@casabella.lt. Gavęs Pirkėjo pranešimą, Pardavėjas nedelsdamas patvirtina prašymo gavimą ir suderina grąžinimo detales su Pirkėju.
1.4. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
1.5. Pinigai už grąžintas Prekes grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Prekių grąžinimo Pardavėjui dienos į Pirkėjo nurodytą sąskaitą.
1.6. Pirkėjas gali pasinaudoti teise atsisakyti Sutarties, perkant Internetinėje parduotuvėje, ir grąžinti kokybišką prekę tik tuo atveju, jei laikėsi žemiau nurodytų sąlygų:
1.6.1. Grąžinama kokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
1.6.2. Prekė nebuvo surinkta ar bandyta surinkti ir liko originalioje tvarkingoje pakuotėje. Kokybiškų bandytų rinkti arba surinktų baldų grąžinti negalima;
1.6.3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
1.6.4. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
1.6.5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
1.6.6. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 10 ir 6.228 11 straipsnių numatyta tvarka;
1.6.7. Pirkėjas, gražindamas kokybišką prekę, turi pateikti prekės įsigijimo dokumentą;
1.7. Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti šios sutarties 2.2 punkte numatyta teise atsisakyti Sutarties ir grąžinti prekių, kurios buvo užsakytos ir/ ar pagamintos arba gaminamos pagal individualų Pirkėjo užsakymą bei kitais Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais. Individualiu Pirkėjo užsakymu laikomos Prekės, kurioms Pirkėjas pasirinko apdailas, matmenis, papildomas funkcijas. Šios Prekės gaminamos išskirtinai pagal Pirkėjo pateiktas specifikacijas ir yra laikomos individualiu užsakymu.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę